EN İYİ FİYAT
 • ÇANAKKALE ŞEHİTLİK TURU:
 • ÇANAKKALE ŞEHİTLİK TURU:
 • ÇANAKKALE ŞEHİTLİK TURU:
 • ÇANAKKALE ŞEHİTLİK TURU:
 • ÇANAKKALE ŞEHİTLİK TURU:
 • ÇANAKKALE ŞEHİTLİK TURU:
 • ÇANAKKALE ŞEHİTLİK TURU:
 • ÇANAKKALE ŞEHİTLİK TURU:
 • ÇANAKKALE ŞEHİTLİK TURU:
 • ÇANAKKALE ŞEHİTLİK TURU:
 • ÇANAKKALE ŞEHİTLİK TURU:
 • 57. Alay Şehitliği
 • Seyit Onbaşı Şehitliği ve Mecidiye Şehitliği
 • Hilal'i Ahmer Açık Hava Müzesi
 • Zığındere Sargı Yere, Conkbayırı,
 • Şehitler Abidesi, Mecidiye Tabyası,
 • Alçıtepe Köyü

Sabah saat 06:30 de Dikili'den hareket ediyoruz. Yolda vereceğimiz kahvaltı molası sonrasında Çanakkale

Feribot İskelesi' ne geliyoruz. Buradan Eceabat' a veya Kilitbahir'e geçiyoruz.

Feribot yolculuğumuz yaklaşık 25 dakika sürüyor. Kilitbahir Kalesi' ni ve Namazgah Tabyası' nı karşıdan

görerek ilk önce Mecidiye Tabyası' na ulaşıyoruz. Mecidiye Tabyası kahraman erlerimizden Seyit Onbaşı' nın

mermiyi kucaklayıp Ocean Gemisini dümen tertibatından vurduğu yerdir. Burada 16 batarya askerinin şehit

düştüğü Mecidiye Şehitliği' ni ve Seyit Onbaşı' nın Heykeli' ni ziyaret ediyoruz. İkinci durağımız Şahindere

Sargıyeri Şehitliği' dir. Gerçek şehitlikler ile temsili şehitlik burada yanyanadır.

Alçıtepe Köyünde vereceğimiz öğle yemeği molamız sonrasında ki durağımız Çanakkale Muharebelerinde

şehit düşmüş bütün Askerlerimizin anısına yaptırılan Çanakkale Şehitler Abidesi' dir. Morto Koyu ve Fransız

Mezarlığı' nın yanından geçerek, Ertuğrul Koyu' na ulaşıyoruz. Britanyalı Askerlerin çıkartma yaptıkları bu

koyu, Ertuğrul Tabyası' nı, burada çarpışmış olan Ezineli Yahya Çavuş ve arkadaşları için yapılmış şehitliği

ziyaret ediyoruz. İngilizlere ait bir mezarlık ve Cape Helles Anıtı da burada yer almaktadır. Sonra kuzey

cephesine yöneliyoruz. Anzak Koyu' nu, Mehmetçiğe Saygı Anıtı' nı, Lone Pine Anıtı' nı panoromik olarak

gördükten sonra, beşinci ziyaret yerimiz olan 57. Piyade Alayı Şehitliğimize ulaşıyoruz. Sonrasında Atatürk'

ün (Albay Mustafa Kemal) 10 Ağustos 1915' te yapılan süngü taarruzunu yönetirken bir şarapnel parçasının

göğsüne isabet etmesi ve kalbinin üzerinde bulunan saatinin parçalanması olayının gerçekleştiği Conkbayırı

ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Buradaki Siperleri, Yazıtları ve Atatürk' ün heykelini, saatinin parçalandığı yeri

ve Yeni Zelanda Anıtı' nı gördükten sonra, Çanakkale' ye geçmek üzere feribot iskelesine yöneliyoruz.

Karşıya geçtiğimizde sonra Dikili'ye dönüş yoluna geçiyoruz. Bir başka NİNG Turizm  Gezisinde buluşmak dileğiyle....

DAHİL OLANLAR:
Ulaşım Bedeli
Programda Belirtilen Turlar ve Çevre Gezileri
Rehberlik Hizmeti
Feribot Geçiş Ücretleri
NİNG Turizm Güvencesi

HARİÇ OLANLAR:
Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri
Sabah Kahvaltısı ve Öğle Yemeği
Ekstra Harcamalar


YORUMLAR

İlk yorumu siz yapınAKTİVİTE DETAYLARI
AKTİVİTE KODU:
#23
LOKASYON:
Çanakkale
ULAŞIM
Otobüs    Minibüs, Van   
BULUŞMA:
DİKİLİ NİNG TURİZM ofisi önünde buluşuyoruz.
İPTAL POLİTİKASI:
HİZMET SÖZLEŞMESİ:
SÖZLEŞME ŞARTLARI:
1- TARAFLAR
Bir taraftan İsmetpaşa Mahallesi 7 Sokak Beşorak Apartmanı No:2/A Dikili/İZMİR adresinde bulunan NİNG TURİZM TAŞIMACILIK LTD.ŞTİ. (kısaca ACENTA olarak anılacaktır) ile diğer taraftan, sözleşme ek belgelerinde adı soyadı yer alan ve tur / hizmetten faydalanacak olan kişiler (Kısaca Tüketici olarak anılacaktır) aşağıda belirtilen hususlarda tam bir anlaşmaya varmışlardır. İş bu sözleşmede yazılı olmayan hususlarda 1618 sayılı Seyahat Acenteleri Kanunu ve buna bağlı olarak çıkarılan Yönetmelikler, Tüzük Ve Genelgeler, Tebliğ ve Çizelgeler, 2634 S.K., IATA, IHA, UFTAA Konvansiyon Hükümleri ile uluslararası özel ve resmi sözleşmeler tatbik olunacaktır.
1.1 - Kayıt anında toplam tur hizmet bedelinin en az %25'i, bakiyenin ise turun başlamasından en geç 7 gün önce ödenmesi gerekmektedir. Anılan süreler içinde belirtilen ödemelerin yapılmaması halinde yapılan rezervasyon iptal edilerek, toplam hizmet bedelinin %25'i cayma tazminatı olarak tüketiciye fatura edilir.
1.2 – Promosyon, İndirimli, Özel Ürün hizmet satın alan tüketici, hizmet bedelinin tamamını rezervasyon tarihinde ödemekle yükümlüdür. Özel ürün ve hizmetlerde bakiyenin hizmetin başlamasından en geç 20 gün önce ödenmesi gerekmektedir. Cayma tazminatı 1.1 maddesi ile aynıdır.
2- İPTAL – DEVİR - İADE
2.1 - Acente, gerekli tüm özeni göstermiş olmasına rağmen gezinin başlamasına veya devamına engel teşkil eden; kesin kayıtların gerekli yolcu sayısına ulaşmaması ve/veya olumsuz hava koşulları, yol engeli, grev, terör, sis, savaş ihtimali, öngörülemez teknik hususlar ile bu ve benzeri tüm mücbir sebeplerden dolayı geziyi 24 saat önceden haber vermek şartı ile iptal edebilir veya erteleyebilir. Bu durumda tüketicinin herhangi bir tazminat hakkı yoktur.
2.2 - Tüketici, ulaşım aracı olarak sadece otobüs ile yapılacak günübirlik veya konaklamalı turlarda hizmetin başlamasına 7 Gün kalaya kadar iptal talep ettiğinde ödediği bedelin tamamı kendisine iade edilir. Tüketici tarafından yapılan tarih değişiklikleri iptal hükmündedir.
2.3 - Promosyonlu/İndirimli ürünlerde tüketici satın almış olduğu ürüne ait iptal-değişiklik hakkına sahip değildir.
2.3.1 (Özel Madde): Promosyon, erken rezervasyon ve erken ödeme indirimi olan tur programlarında iptal-değişiklik ve iade hakkı yoktur.
2.4 - Özel ürün, Uçaklı Turlar ve yurtdışı programlarda iptal iade ve devir hakkı yoktur.
2.5 - Tüketici, kendisinin veya birinci derecede akrabalarının tur dönemine denk gelen 10 günlük mutat iştigaline engel rahatsızlıklarını, tam teşekküllü devlet hastanesinden alınacak resmi raporla veya ölüm halinde bunun belgelenmesi koşuluyla, hizmet için ödediği tutar kendisine iade edilir. Bu halde rapor ve belgeler hizmetin başlangıcından önce yazılı olarak ibraz edilecektir. Bu durumun tur hizmetinin devamı sırasında gerçekleşmesi halinde mazeret, Tüketicinin turdan ayrılma tarihinden itibaren en fazla 1 gün içinde Acenteye belgesiyle birlikte sunulmalıdır.
2.6 - Rezervasyon tarihinden itibaren en fazla 7 gün sonrasına kadar, alınan tur hizmeti Tüketici tarafından iptal edebilir veya aynı rezervasyon tipine uygun olmak koşuluyla istediği kişi veya kişilere devredebilir. Ancak erken rezervasyon indirimli ürünler başka kişilere devredilemez. Devralan bakiye ve devir sebebiyle doğan tüm masraflardan devreden ile birlikte sorumludur. Tüketici, tüm iptal/devir taleplerini yukarıda belirtilen süreye uygun ve yazılı olarak acentesine sunmakla yükümlüdür. Alınmış olan hizmet kampanya dahilinde bir ürün ise ve/veya rezervasyon ile hizmet başlangıcı arasında 7 günden daha az bir süre bulunması halinde bu madde geçerli değildir.
2.7 – Tüketicinin başlangıcını kaçırdığı hizmete iştirak edeceğini yazılı olarak bildirmemesi durumunda; Acente, Tüketici adına yapılmış tüm rezervasyon ve hizmetleri, hizmetin başlangıç tarihinden itibaren 12 saat içerisinde iptal etme hakkına sahiptir. Bu gibi iptallerde Tüketiciye herhangi bir ücret iadesi yapılmaz.
2.8 - Acente gerekli gördüğü durumlarda Tüketiciye bildirmek kaydıyla ilan ettiği veya kayıt aldığı turları hizmetin başlamasından evvel kısmen veya tamamen iptal edebilir. Aynı sürede veya hizmet sırasında acente hizmet kapsamındaki otel isimlerini, ulaşım araçları ile bunların hareket yerlerini, programda belirtilmiş ve gezilecek yer olarak gösterilmiş yerlerin ziyaret sıralarını değiştirebilir. Tüketici bu değişiklik ve iptalleri haklı nedenlerle kabul etmediği takdirde, rezervasyonunu iptal edip tüketilmeyen hizmet bedellerini iade alma hakkına sahiptir.
2.9 - Özel ürünler, Yurtdışı Turları ve Uçaklı Programlarda, hizmetin başlamasına 60 gün kalaya kadar yapılan iptallerde, tüketiciye o ana kadar ödediği tüm ücretler ödeme yaptığı şekilde iade edilir. Tüketici, gezinin başlamasından 59-31 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %25'ini, 30-15 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %50'sini, 14-07 gün önce sözleşmeyi iptal etmesi halinde gezi bedelinin %75'ini, 7 günden daha az kalan sürede iptal etmesi halinde gezi bedelinin tamamını Acenta'ya ödemeyi kabul ve taahhüt eder.
2.A- İPTAL İADE GARANTİ ÖDENEĞİ
2.A.1 – Tüketici satın aldığı hizmetin tamamını ödemesi durumunda sistemde belirtilen tutarda iptal iade bedelini ödeyerek aşağıda yazılı olan şartlar sağlandığı durumlarda tamamını ödeme yaptığı şekilde iade alabilir. %25 Ön ödemeli rezervasyon yaptıran tüketici(ler) bu ödenekten faydalanamaz.
2.A.2 – İptal iade garantisi satın alan tüketici araç ilk hareket saatinden 24 saat öncesine kadar iptal talebinde bulunabilir. Acente tüketiciye iptal iade bedeli dışında kalan tutarı ödeme yaptığı şekilde iade eder.
2.A.3 – İptal İade Garanti Ödeneği yapılmayan yurtiçi konaklamalı ve günübirlik turlarda 2.2 maddesindeki koşullar uygulanır.
2.A.4 – İptal İade Garanti Ödeneği yapılmayan özel ürün, uçaklı turlar ve yurtdışı turlarında 2.4 maddesindeki koşullar uygulanır.
3- GENEL HÜKÜMLER
3.1- Bagaj ve içeriği ile ilgili her türlü sorumluluk sahibine aittir. Tüketici seyahat edeceği aracın ve konaklayacağı tesisin tabi olduğu mevzuat ve teamüllere uymakla mükelleftir.
3.2 - Sağlayıcının kusurundan kaynaklanan bagaj kaybı veya hasarı durumlarında; Tüketicinin sağlayıcıya kayıp veya hasar TUTANAĞI düzenlettirmesi halinde bagajın içinde bulunan eşyaların maddi ve manevi değeri ile sair vasıf ve özellikleri gözetilmeksizin, toplam hizmet bedeli içinde ulaşıma isabet eden kısmının %50'si, kaybolan eşya ve valizin maddi ve manevi tazminatı olarak, Acente tarafından tüketiciye ödenir. Acente, kendisine yazılı olarak kıymetleri ile birlikte deklare edilerek teslim alınmış eşyanın her türlü kaybından, hasarından ve çalınmasından, en çok turun ulaşım bedeli kadar sorumludur.
3.3- Satın alınan hizmete VİZE İŞLEMLERİ ve HİZMETLERİ dâhil değildir. Katılacakları tura ait ülkelere vizesi olduğunu beyan eden veya vize işlemlerini bizzat takip edeceğini beyan eden tüketici, vize işlemlerinin gerçekleşmesini ileri sürerek sözleşmeyi fes edemez sorumluluk tüketiciye aittir.
3.4 - Acente, sözleşme konusu hizmetin başlangıcından sonra ortaya çıkan mücbir sebepler ve Tüketiciden kaynaklanan durumlar ile üçüncü kişilerin şahsi sorumluluklarından kaynaklanan hallerde sorumlu değildir. Sorumluluğu dâhilindeki hallerde, Tüketici aleyhine olan değişiklikleri TÜRSAB Kütahya Çizelgesi hükümleri uyarınca Tüketici bedel veya hizmet iadesi şeklinde tazmin edebileceği gibi aynı zamanda fiyata dâhil olmayan ve hizmet esnasında Tüketiciye verilen ek ve/veya alternatif düzenlemeler ile de telafi yoluna gidebilir. Ek veya ikame hizmetlerin Tüketici tarafından alınıp kullanılmış veya tüketilmiş olması Tüketicinin bedel iadesi ve tazminat haklarını ortadan kaldırır.
3.5 - Tüketici; rehber, tesis, acente, ulaşım aracı yetkilileri ile sigorta şirketinin satın alınan hizmetle ilgili bildirdiği kurallara uyacağını, üçüncü kişilerin can, mal güvenliği ve huzuruna saygı duyacağını aksi takdirde hizmeti haklı nedenle alamayacağını ve hizmeti iade hakkının bulunmadığını kabul eder.
3.6 - Tüketicinin, ifa edilen hizmetin kusurlu olduğundan bahisle alınan hizmeti sonlandırması halinde, Acente yetkilisine ve konakladığı otele sona erme sebeplerini yazılı olarak bildirmek zorundadır. Aksi halde hizmeti alıp kullanmış sayılır.
3.7 - Tüketicinin şikâyetçi olduğu hususları hizmetin ifası sırasında yazılı olarak Acente'ye bildirmesi iyi niyetli tüketicinin işbirliği yapma ve özenli davranma borcudur.
3.8 - Sözleşmede imzası bulunmayan ancak sözleşmeye konu hizmete katılan tüketici(ler), kendi adlarına kayıt yaptırmakla görevlendirdikleri tüketicilerin, bu Sözleşmeyi okuyup imzalaması ile sözleşme hükümlerini kabul ve taahhüt etmiş sayılırlar. Acente'nin sözleşmede imzası bulunan tüketici(ler)ye ödemiş olduğu fazla miktar ya da hizmet bedelinin tahsili için diğer tüketicilere rücu hakkı saklıdır.
3.9 - Yabancı ülke girişlerinde, giriş izni yetkisi o ülkenin pasaport polisine aittir ve herhangi bir geçerli neden göstermeksizin vize olsun olmasın, ülkeye giriş izni vermeyebilir. Acente bu durumdan sorumlu tutulamaz.
3.10- Paket tur hizmeti satın alındığı takdirde, paket turun eksik veya hiç ifa edilememesi halleri yasa gereğince sigorta ile teminat altına alınmıştır. Teminat kapsamı paket tur bedeliyle sınırlıdır.
3.11 - Tüketici dilerse paket tur hizmeti başlamadan evvel kaza ve hastalık halinde çıkış noktasına dönüş masraflarını, her türlü kazadan doğan zarar ile tedavi masraflarını sigortalatabilir.
3.12 - Acentenin Sözleşmeye Kısmen ya da tamamen uymaması hallerinde ödenecek tazminatın hesaplanmasında TÜRSAB KÜTAHYA ÇİZELGESİ maddeleri uygulanır.
NİNG TURİZM TAŞIMACILIK GIDA TARIM NAKLİYE TEMİZLİK İNŞAAT SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ(DİKİLİ NİNG TURİZM) tarafından satışa sunulan Paket Tur, Ürün, Hizmet ve Kampanyalar hakkında, vermiş olduğumuz iletişim bilgileri üzerinden bizimle iletişime geçilmesini istiyorum ve onaylıyorum.
DİKİLİ NİNG TURİZM Türkiye Seyahat Acentaları Birliğinin A SINIFI ÜYESİDİR.
Belge Adı :DİKİLİ NİNG TURİZM SEYAHAT ACENTASI ve BELGE NUMARASI:15330

TARİH VE FİYATLAR

900TL

1 Gün

​Bu program hakkında bilgi istiyorum
Aşağıdaki bağlantıya tıklayarak formu doldurunuz.


En kısa zamanda bilgi gönderilecektir.

SORULARINIZ İÇİN TIKLAYIN

ÇANAKKALE ŞEHİTLİK TURU ve diğer hizmetlerimiz hakkında daha fazla bilgi için aşağıdaki bilgilerimizden bize ulaşabilirsiniz.